info@dreambaldai.lt       +370 622 74242

Jūsų svajonių virtuvės trumpas gidas – 6 žingsniai

1 ŽINGSNIS – BIUDŽETAS

Pagalvokite apie tai, kur virtuvėje turėtumėte išleisti daugiau ir kur galėtumėte pataupyti. Pavyzdžiui, profesionalų paslaugos gali kainuoti šiek tiek brangiau, bet profesionaliai ir kokybiškai suprojektuota bei sumontuota virtuvė bus patogesnė naudotis ir žymiai ilgiau tarnaus. Įsirengę virtuvę, kuri dabar gali atrodyti brangi , po kelerių metų suprasite, kodėl buvo verta investuoti į kokybiškas medžiagas ir profesionalus.

Paverskite savo svajonių virtuvę realybe

Labai gerai , kai žinote ko norite, bet dėl konkretaus plano geriau pasitarti su profesionalais, juk norime, kad virtuvė tarnautų ilgam ir nebūtų viršytas jūsų nustatytas biudžetas.

Pagalvokite ir apie tai kiek galėtumėt skirti papildomų pinigų , jei eigoje jūsų norai pasikeistų.

2 ŽINGSNIS – VIRTUVĖS IŠPLANAVIMAS

Planavimas yra svarbus. Gerai įrengta virtuvė tarnauja ilgiau , todėl gerai apgalvokite kaip ji atrodys ?

Pagalvokite kiek žmonių gyvena šeimoje ir kiek dar gali tekti priimti jų svetainės ar virtuvės erdvėje per šventes ar šiaip aplankius jus ir ar visiems bus komfortabilu ten būti.

Mūsų rekomendacijos:

  1. geriausia yra apjungti virtuvę su svetainės zona. Kadangi šios dvi erdvės yra pagrindinės namuose, kuriuose praleidžiame daugiausiai laiko žaidimams, pokalbiams, pasisėdėjimams ir pnš.
  2. Virtuvės ir svetainės interjeras turėtų sietis, kad tai taptų vientisa harmoninga aplinka.

3 ŽINGSNIS – FUNKCIONALUMAS

Virtuvė yra tokia pati darbo erdvė kaip garažas, darbo kambarys. Įsivaizduokime kepame keptuvėje blynus ir staiga aliejus pradeda pokšėti į skirtingas puses. Puolame ieškoti dangčio po visą virtuvę, o jis kažkur užkritęs. Ne pati smagiausia situacija ? Mintį tikriausiai supratot. Dangtis turėtų būti funkcionaliai padėtas netoli viryklės.

Taip pat virtuvės ergonomika. Stalai, spintelės , ne per aukšti ar ne per žemai , daugiausiai naudojamos priemonės arčiausiai rankai. Tokios virtuvės priemonės kurios yra rečiau naudojamos atitinkamai padėtos atokiau. Kitas žingsnis ar užtektinai vietos žmonėms prasilenkti tarpusavyje ?

4 ŽINGSNIS – STILIUS

  • Klasikinis
  • Minimalizmas
  • Modernus
  • Skandinaviškas
  • Ispaniškas
  • Rustic
  • Rytietiškas
  • Industrinis

Ar jaučiate kuris stilius yra prie širdies jūsų svajonių virtuvei ?

Jei taip nepamirškite , kad virtuvė nėra atskira namo dalis ir turėtų gražiai įsilieti kartu su namu

5 ŽINGSNIAI – SPALVOS VIRTUVĖJE

3) Pasinaudokite kontrastu . Šilta – šalta, šviesi – tamsi , blanki – ryški. Tokie spalvų kontrastai įneša į virtuvę estetikos pojūtį.

6 ŽINGSNIS – GAMYBA IR ĮRENGIMAS

Virtuvės įrengimui pasirinkę profesionalus galite būti ramūs, mes padėsime išpildyti Jūsų virtuvės svajonės viziją kartu !

 

Susisiekime:

+370 622 74242

info@dreambaldai.lt